Prosinec 2011

Novoroční SONC!!!

31. prosince 2011 v 21:38 | Ronnie |  Soutěže
Máš oblíbenou celebritu?? Myslíš že by v této soutěži vyhrála??? Tak se přihlas!

Jméno:
Blog:
Celebrita:

Až začne soutěž dám vám vědět.

Šťastný Nový Rok 2012!!!

31. prosince 2011 v 20:53 | Ronnie
Jsem moc ráda že tu s vámi mohu být. Chtěla bych Vám všem popřát Šťastný Nový rok. Na blogu od nového roku najdete novou rubriku: Já reportérkou. Chtěla bych se totiž v budoucnu stát reportérkou. Budu psát různé články a já doufám že je ohodnotíte.

A jaký byly Vánoce??? A co Ježíšek??? :D Já sem dostala X-PAD podložku, knížku Poslední píseň, hodně oblečení, tiskárnu ale tu sme dostali s bráchou a ségrou dohromady. Tak papa.

Ronnie♥

PF 2012!!!

26. prosince 2011 v 16:30 | Ronnie

Vesele Vanoce!!!

21. prosince 2011 v 7:22 | Ronnie
Vesele Vanoce a stastny novy rok preje Ronnie a spol.

PS:Ted tu dlouho nebudu.

Prosím...o hlásek!!!

16. prosince 2011 v 19:06 | Ronnie
Prosím moc dejte mi hlas SEM!!! Budu vám moc vděčná a samodřejmě vám to oplatím!!!

Ronnie

Your story...

16. prosince 2011 v 7:07 | Ronnie |  Your story
Mas nejakou zajimavou historku???
Jestli ano muzes se o ni s nami podelit.
Napis mi do spravy autorovi.
Kazdy paty bude odmenen darkem.

Moc dekuje

Roonie a spol.

Miley Cyrus Its the Clamb

12. prosince 2011 v 19:29 | Ronnie |  Music
Nejde mi sem vložit video, ale mrkněte se sem:

http://edition.cnn.com/video/standard.html#/video/us/2011/12/11/exp-miley-cyrus-performs-heroes.cnn

Rihana vystupovala v Praze!!!

12. prosince 2011 v 19:04 | Ronnie |  News
Strašná škoda že byly listky hned vyprodané:(!!!! Stejně byly moc drahý ale i tak bych tam chtěla být!!!

STARS: RIHANNA vystoupila v Praze! - foto
Zpěvačka z Barbadosu v pražské O2 Areně ukázala, proč jí svět leží u nohou.
Na středeční pražský koncert Rihanny jsem se velice těšil. Tuto exotickou krásku jsem ještě nikdy naživo neviděl a podle videí na Youtube jsem usoudil, že turné k desce "Loud" prostě stojí za to vidět. Vzhledem k rozčarování mých známých, kteří navštivili minulý pražský koncert této divy, jsem ale do útrob O2 Areny okolo osmé večer vstupoval zároveň i s obavami.

Hudební předkrm byl servírován asi od půl deváté, v podobě producenta a Dje Calvina Harrise, který zahrál přibližně 10 party songů. Pražskému publiku ukázal, že se může pochlubit mnoha známými písněmi, které buď sám vytvořil, či se na nich třeba jen podílel. Publikum nakonec rozehřál tak na 50% provozní teploty :)

Ve 21:34 arénu zachvátilo doslova davové šílenství. Mohl za to start velkolepé projekce a napjaté očekávání momentálně možná vůbec nejpopulárnější zpěvačky na světě. Ta dorazila na scénu o pár minut později! Po opadnutí původního nadšení (a dle statusů na Facebooku od známých, kteří v hale byli také, jsem to tak necítil jen já) jsem si ale uvědomil, že je všechno tak nějak špatně. Rihanna mi připadala lehce znuděná, prakticky nezpívala, nebláznila a navíc se příliš nepovedlo nastavit zvuk v hale, který rozhodně neměl potřebné "parametry hodné světové star". A fanoušci? Ti vždy šíleli jen při úvodních tónech každé písničky a tím to haslo …

Selena Gomez zpívá Katy Perry

12. prosince 2011 v 16:27 | Ronnie |  News
Na "Jingle Ball Concert" v Sacramentu se Selena vyznala fanouškům ze svého obdivu ke Katy Perry a zazpívala její písničku "The One That Got Away". Poslechni si její verzi.
Selena byla hostem tradičního prosincového Jingle Ball v Sacramentu. Fanouškům tam zahrála své písničky "Love You Like A Lovesong" a "Who Says" . Během svého vystoupení na sebe také prozradila, že je velkou fanynkou zpěvačky Katy Perry, která ji svou muzikou vždycky inspirovala. Jako důkaz zazpívala ve svém podání její písničku The One That Got Away.

"Katy Perry mě vždycky inspirovala. Mám její písničky moc ráda, byla prostě nejlepší," řekla Sel fanouškům z pódia. V jejím podání je The One That Got Away víc romantickou baladou.

Prosím!!!

12. prosince 2011 v 15:14 | Ronnie |  News
Jsem v SONS Prosím o hlásky pro Ronnie→Čarodějky!!!! Mocinky děkuji!!!!